Kredyty gotówkowe

Kalkulator kredytu gotówkowego


Kredytów gotówkowych jest bez liku, nie sztuka wziąć pierwszy z brzegu i ponosić zbyt duże koszty pożyczki. Sztuką jest znalezienie wybranie oferty, która naprawdę się opłaca. Dokonanie tej sztuki zajmuje o wiele mniej czasu i jest dużo łatwiejsze jeśli skorzystamy z kalkulatora kredytów gotówkowych. Narzędzie to w trzech krokach doprowadzi nas do celu ? kredytu który się opłaca.

Krok 1

Cechy kredytu – obejmuje wysokość pożyczki, system rat równych lub malejących, długość spłacania pożyczki itp. Od tego wszystkiego uzależnione są koszty kredytów, a więc wysokość każdej z rat.

Krok 2

Ten krok wykonuje kalkulator. Na bazie informacji o tym jakiego kredytu szukamy, analizuje i porównuje oferty wielu banków. Po chwili na ekranie pojawia się lista ofert, z których łatwo i szybko wybierzemy te, w których raty są najniższe.

Krok 3

Następny krok polega on na udostępnieniu swoich danych w celu uzyskania kontaktu z wybranymi bankami. Wypełniając formularz możemy liczyć na telefoniczną odpowiedź pracowników banków w przeciągu 24h w dni pracujące. Podczas rozmowy telefonicznej możemy doprecyzować naszą wiedzę o kredycie gotówkowym oferowanym przez bank lub poprosić o spotkanie z doradcą.


Kredyt gotówkowy to inaczej pożyczka konsumpcyjna. Nie trudno się więc domyśleć, że są to pieniądze, których bank użycza nam na niezbyt duże wydatki. Kredyty gotówkowe nie należą do kredytów celowych. Innymi słowy, we wnioskach o nie, nie musimy wpisywać celu, na jaki przeznaczymy pożyczoną kasę. Jako pożyczka konsumpcyjna, kredyt gotówkowy ma za zadanie umożliwienie dokonania konkretnych zakupów lub spłacenia innych zobowiązań. Kredyty takie najczęściej przeznaczane są na zakup sprzętu elektronicznego, sprzętu AGD, mebli itp. Kredyty gotówkowe to produkty bankowe najprostszej konstrukcji. Nie trzeba się zbytnio nachodzić, by otrzymać taki kredyt. Aby dostać od banku żądaną kwotę, trzeba okazać dwa dokumenty tożsamości i udowodnić, że ma się źródło stałych dochodów: pensję, emeryturę lub rentę.
Pożyczki konsumpcyjne stanowią poważne źródło dochodów wielu banków. Istnieje kilka rodzajów kredytów gotówkowych. Należą do nich kredyty konsumpcyjne, limity kredytowe w rachunkach oszczędnościowo rozliczeniowych, pożyczki hipoteczne i kredyty na kartach kredytowych. Wybranie najbardziej opłacalnego kredytu konsumpcyjnego nie jest zbyt proste. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na dokładniejsze przyjrzenie się różnym ofertom. Czynność tę ułatwi, przyspieszy i umożliwi kalkulator kredytu gotówkowego. Tego typu narzędzia porównawcze i obliczeniowe znajdziemy na witrynach internetowych bardzo wielu banków. Kredyt gotówkowy kalkulator jest prosty w obsłudze i szybko dostarcza najważniejszych informacji o wybranej pożyczce. Kilkanaście lat temu kredyty gotówkowe były zabezpieczane przystąpieniem do nich osób trzecich, czyli tak zwanymi żyrantami. Dziś wystarczy podpisanie weksla in blanco lub ubezpieczenie kredytu. Zasady ubezpieczania kredytów są zróżnicowane. Niektóre banki obligatoryjnie doliczają koszty ubezpieczeń do udzielanych kredytów.

Comments are closed.